reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© viktor gmyria dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 czerwca 2015

Skanska wybuduje dla Comarchu

Zarząd Comarch poinformował, że 16 czerwca 2015 roku podpisano umowę pomiędzy Bonus Development, spółką zależną Comarch SA oraz Skanska SA na realizację inwestycji budowlanej w Łodzi.
Przedmiotem umowy jest wybudowanie budynku biurowego wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania przyległego budynku pofabrycznego zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Jaracza 76/78 wraz z infrastrukturą drogową i techniczną oraz z dostawą niezbędnych materiałów i urządzeń. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 9 906,20 m. kw. Wartość umowy wynosi 38 800 tys. PLN netto. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Comarch to polski producent i dostawca rozwiązań informatycznych, który działa w wielu branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1