reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics International Poland Przemysł elektroniczny | 17 czerwca 2015

Flextronics w Tczewie ma już 15 lat

Flextronics International Poland, polski oddział amerykańskiej korporacji Flextronics, obchodzi piętnastą rocznicę działalności w Tczewie. Firma wkrótce zakończy budowę nowej hali produkcyjnej.
Flextronics International Poland powstał w 2000 roku na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Malinowskiej 28. Jako pierwszy stanął budynek, w którym aktualnie powstają szafy bazowe dla telefonii komórkowej oraz produkowane są obudowy i elementy metalowe. W 2002 roku zakład powiększył się o drugą halę, w której teraz odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektonicznych.

Minione 15 lat to dla Flextronics czas dynamicznego rozwoju. Gdy w 2000 roku firma rozpoczynała swoją działalność w Tczewie, zatrudniała zaledwie kilkuset pracowników. Aktualne zatrudnienie wynosi około 3 500 osób, a zakład rozbudowuje się o kolejną halę. Obecnie firma realizuje zlecenia dla światowych marek między innymi z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej i samochodowej.

- Jestem dumny z faktu, że przez 15 lat przedsiębiorstwo Flextronics tak dynamicznie się rozwinęło. W trakcie tego okresu stale wdrażaliśmy zaawansowane technologie, zdobywaliśmy wiele kompetencji dzięki realizacji ciekawych i wymagających projektów, wyposażaliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne i zautomatyzowane urządzenia oraz podnosiliśmy jakość naszych usług. Cieszy mnie fakt, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów, którzy co kwartał oceniają współpracę z nami i wystawiają nam bardzo dobre oceny. Cenią naszą jakość, terminowość oraz doskonałą obsługę klienta. Przez cały okres działalności byliśmy też wielokrotnie wyróżniani nagrodami m.in. CEE Manufacturing Excellence Award za doskonałość w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz logistycznymi, Gryfem Społecznej Odpowiedzialności czy nagrodą Ministra Gospodarki za zaangażowanie w rozwój edukacji zawodowej. Jest to dla nas dowód na to, że Flextronics w Tczewie spełnia światowe standardy w zakresie produkcji i obsługi klienta, dbając jednocześnie o otoczenie, w którym funkcjonuje – mówi Andrzej Połojko, dyrektor generalny oraz wiceprezydent Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Flextronics uczciło rocznicę w trakcie tygodniowych obchodów, które rozpoczęły się od pikniku jublieuszowego na Bulwarze nad Wisłą w Tczewie, zorganizowanego dla pracowników, ich rodzin i przyjaciół oraz mieszkańców Tczewa.

Oddział w Tczewie należy do korporacji Flextronics, która zatrudnia ponad 200 000 osób i prowadzi swoją działalność w 30 krajach na czterech kontynentach. Flextronics to producent kontraktowy, który realizuje usługi w całym łańcuchu dostaw, obejmujące projektowanie, produkcję, dystrybucję oraz usługi posprzedażowe.
© Flextronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1