reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stevanovicigor dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 czerwca 2015

Wirthwein Polska zainwestuje w strefie

Spółka Wirthwein Polska, dostawca takich producentów AGD jak BSH, otrzymał zezwolenie na dzialalność Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Jest to trzecie zezwolenie spółki na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie ŁSSE.

W ramach inwestycji Wirthwein rozbuduje zakład w Łodzi. Przedsiębiorca zadeklarował, że poniesie kwalifikowane wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 16 mln PLN do końca 2018 roku oraz zwiększy zatrudnienie tworząc nie mniej niż 48 nowych etatów do końca 2017 roku. W tej chwili spółka zatrudnia 252 pracowników. Wirthwein Polska zobowiązał się także do utrzymania zatrudnienia na poziomie łącznie co najmniej 300 osób do końca 2022 roku.

Wirthwein Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Wirthwein AG, niemieckiej firmy o zasięgu globalnym, działającej od 1949 roku i zatrudniającej obecnie ponad 3000 pracowników. Przedsiębiorstwa Grupy Wirthwein AG specjalizują się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla branży AGD, elektrotechnicznej i motoryzacyjnej oraz dla kolejnictwa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1