reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stokkete dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 czerwca 2015

Medicalgorithmics podsumowuje tegoroczną działalność

Medicalgorithmics w pierwszym kwartale 2015 roku poprawił wyniki: przychody ze sprzedaży wzrosły aż o 84%, a zysk netto o 34%.
- Tak dynamiczny wzrost przychodów oraz zysku pokazuje skuteczność naszego modelu biznesowego. W pierwszym kwartale 2015 roku spółka utrzymała wysoki poziom marży zysku netto na sprzedaży swoich usług – 46,3%, przy czym należy zwrócić uwagę na jednorazowe zdarzenie, jakim było utworzenie odpisu w kwocie 2 160,1 tys. PLN, bez którego osiągnięta marża zysku netto na sprzedaży wyniosłaby 66% – powiedział Piotr Żółkiewicz, wiceprezes zarządu ds. finansowych i operacyjnych w Medicalgorithmics SA.

Spółka nadal intensywnie pracuje nad ekspansją geograficzną – pierwsze efekty w 2015 roku to umowa w Brazylii. Udział w majowej konferencji Heart Rhythm Society został uznany za duży sukces, dzięki nawiązaniu kolejnych ważnych relacji liderami opinii z całego świata – informuje firma w komunikacie. Na swoim stoisku Medicalgorithmics prezentował system PocketECG jako innowacyjne rozwiązanie zarówno do zdalnej diagnostyki zaburzeń pracy serca, jak i do zastosowań w projektach naukowych oraz badaniach klinicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2