reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 czerwca 2015

Fundusz zainwestuje w ZMorph

Fundusz Warsaw Equity Group chce zainwestować we wrocławską spółkę ZMorph produkującą drukarki 3D – podaje „Puls Biznesu”.
Warsaw Equity Group zainwestuje w ZMorph kilka milionów złotych. Jak podaje „Puls Biznesu”, środki te zostaną przeznaczone na przyspieszenie rozwoju sieci w USA i Kanadzie oraz na zwiększenie sprzedaży drukarek do 1 tys. sztuk rocznie.

Firma ZMorph powstała w 2013 roku jako kontynuacja i rozwinięcie pasji Przemysława Jaworskiego związanej z projektowaniem trójwymiarowych modeli. Prezes firmy pierwszą drukarkę 3D zbudował w 2011 roku. Po kolejnych udoskonaleniach powstał flagowy model firmy: ZMorph. Podstawą konceptu maszyny jest zastosowanie wymiennych końcówek. Dzięki nim można bardzo łatwo zamienić drukarkę we frezarkę, drukarkę do ciasta, ceramiki, lub ploter do papieru.


© ZMorph

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1