reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© handmadepictures dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2015

Współpraca Elcon i Quicktronics

Duński dostawca płytek drukowanych ogłosił w marcu strategiczne partnerstwo z niemiecką firmą Quicktronics.
- To partnerstwo jest bardzo korzystne dla obydwu stron. Elcon ma wolne moce produkcyjne w zakładzie Horsens, które z powodzeniem może wykorzystać Qucktronics. Z kolei Quicktronics dzięki tej współpracy będzie mógł uzyskać silniejszą pozycję na rynku eksportowym – komentuje Jacob Ransborg, partner zarządzający w Quicktronics. Z kolei dyrektor firmy Elcon, Lau Larsen zauważa, że kooperacja z niemiecką spółką nie tylko pozwoli utrzymać istniejące moce produkcyjne zakładu w Horsens, ale być może pozwoli na ich rozbudowę.

Partnerstwo jest kolejnym krokiem w rozwoju Qucktronics, który rozpoczynał jako firma handlowa, współpracująca głównie z chińskimi dostawcami. Współpraca z Elcon idealnie wpisuje się w nową strategię Quictronicsa, która zakłada położenie większego nacisku na bezpośrednie kontakty z partnerami zarówno z Azji, jak i Europy.

Zarówno Quicktronics, jak i Elcon mają swoje centra logistyczne w Chinach. Wspólnym celem europejskich firm jest teraz utworzenie jednego, dużego centrum logistycznego.

Quicktronics od 4 lat prowadzi również działalność w Polsce, siedziba firmy znajduje się w pobliżu Gliwic.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2