reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Bike Mic Przemysł elektroniczny | 28 maja 2015

Rowerzyści ze słuchawkami na uszach mogą być bezpieczniejsi

Bike Mic to pomysł dla rowerzystów, którzy chcą słuchać muzyki podczas jazdy, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie na drodze. Twórcy urządzenia ruszyli właśnie z kampanią na portalu crowdfundingowym.
BikeMic to urządzenie z mikrofonem stereo podłączane pomiędzy słuchawki a odtwarzacz muzyki. Jak informują pomysłodawcy, BikeMic pozwala na precyzyjne ustawienie głośności muzyki oraz otoczenia, a oba źródła dźwięków są doskonałej jakości. Natomiast futrzana obudowa mikrofonu to nie tylko oryginalna ozdoba, ale sposób na eliminację szumu wiatru.

W serwisie crowdfundingowym IdieGoGo trwa zbiórka pieniędzy na wprowadzenie Bike Mica do masowej produkcji. Założona kwota to 100 tys. USD, a twórcy urządzenia po 5 dniach mają na koncie 1%. - Jak nazwa wskazuje BikeMic powstał z myślą o rowerzystach, jako wynik naszej rowerowej pasji i miłości do muzyki. Szybko jednak okazało się, że BikeMic pokochali wszyscy miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu, bez względu na rodzaj uprawianego sportu, wiek czy cel jakim się kierują – zachwala swój produkt zespół Bike Mic.

Jeszcze w tym roku dostępny ma być model B urządzenia, którego obudowa wykonana jest na drukarce 3D. Kolejny model Bike Mic - C - będzie miał już obudowę odlewana, dostępną w różnych kolorach, a jeśli uda się zebrać fundusze, produkt pojawi się na rynku w drugim kwartale 2016 roku.

Foto: © Bike Mic

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1