reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 maja 2015

Intel i Altera wznawiają rozmowy

Jak donosi New York Post, spółki powróciły do negocjacji dotyczących możliwej fuzji. Podczas wcześniejszych rozmów nie udało się ustalić ceny zakupu.
- Nie bądźcie zaskoczeni, jeśli umowa zostanie podpisana szybko – uważa anonimowy informator New York Post, który dodaje, że decyzja – pozytywna lub negatywna - powinna zostać podjęta w ciągu kilku tygodni.

Doniesienia prasowe dotyczące ewentualnej transakcji pojawiły się pod koniec marca tego roku. Gdyby akwizycja doszła do skutku, byłby to największy zakup Intela w historii, jego wartość może osiągnąć nawet 13 mld USD.

Altera jest producentem programowalnych chipów stosowanych szeroko w telekomunikacji, elektronice użytkowej a także w branży militarnej oraz przemysłowej. Układy Altery uzupełniłyby ofertę Intela, który chce rozszerzać zakres działalności.

---
Źródło: New York Post

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2