reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Swimmo Przemysł elektroniczny | 19 maja 2015

Sukces Swimmo na Kickstarterze

Polski smartwatch dla pływaków zebrał blisko 160 tys. USD w serwisie Kickstarter.com. Pierwotnie zakładany cel w postaci 39 tys. USD został przekroczony czterokrotnie.
Pierwsze egzemplarze inteligentnego zegarka z Polski trafią do wspierających projekt już w październiku 2015 roku.

Zebranie o wiele większej kwoty niż zakładana umożliwi twórcom dodanie do zegarka wielu usprawnień. Oprócz dwóch nowych kolorów Swimmo zaoferuje kompatybilność z popularnymi serwisami fitness, w tym z Endomondo, oraz zaawansowane statystyki. Dzięki nim Swimmo będzie mierzyć szczegółowe parametry dotyczące treningu, w tym informacje o kroku pływackim (stroke) oraz tzw. SWOLF, czyli liczbie ruchów pływackich jakie trzeba wykonać, by przepłynąć jeden basen. Wśród nowości znajdzie się też tryb treningu na wodach otwartych (jeziora, rzeki, morza).

- Projektując Swimmo, od początku postawiliśmy na połączenie prostoty z funkcjonalnością. Celem była maksymalna użyteczność, dlatego każdą nowy etap prac sprawdzaliśmy z przyszłymi użytkownikami. Jak widać po wyniku kampanii, praca ta została doceniona przez wspierających. Niezwykle cieszę się, że udało nam się zebrać 4 razy większą kwotę od zakładanej – mówi Mateusz Heleniak, CEO Swimmo Trainer Inc.

Swimmo to smartwatch i osobisty trener pływania z polskim rodowodem, który został zaprojektowany z myślą o ciągłej pracy pod wodą. Inteligentny zegarek pomoże w skutecznym monitorowaniu treningów i postępów w pływaniu. Za część projektową odpowiada poznańskie centrum badawczo-rozwojowe, natomiast spółka Swimmo ma siedzibę w Dover w USA.

---
Foto: © Swimmo

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2