reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 maja 2015

Airbus uruchomił akcelerator biznesowy

Airbus BizLabs to międzynarodowy akcelerator biznesowy dla branży kosmiczno-lotniczej, który wspomoże firmy w komercjalizacji innowacyjnych pomysłów.
Akcelerator Airbus BizLabs jest przeznaczony zarówno dla firm z zewnątrz, jak i przedsiębiorstw działających w ramach koncernu. Dzięki działaniom Airbus BizLabs firma zamierza komercjalizować własne rozwiązania, ale też skorzystać z innowacyjnych pomysłów zewnętrznych firm: klientów i partnerów biznesowych.

Akcelerator oferuje program wsparcia dla projektów na wczesnym etapie rozwoju w formie sześciomiesięcznego programu, dzięki któremu pomysłodawcy otrzymują dostęp do szkoleniowców, ekspertów i mentorów Airbusa z różnych dziedzin: technicznej, prawnej, finansowej czy marketingowej. Doświadczeni specjaliści wspomogą początkujących przedsiębiorców w opracowywaniu prototypu oraz ułatwiając dostęp do rynku. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 czerwca.

Pierwszy Airbus BizLab otwarto w Tuluzie, kolejne powstaną w Hamburgu, potem w Indiach i innych krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1