reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© david alary dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 maja 2015

EAE Elektronik powiększy powierzchnie produkcyjne

Kontraktowy producent elektroniki z Sanoka nabył budynek, w którym już wkrótce rozpocznie działalność montażową.
- Przedmiotem zakupu jest budynek produkcyjno-usługowy, położony na przylegającej działce. W ten sposób, możliwe będzie stworzenie nowych powierzchni pod park maszynowy, a tym samym połączenie obu obiektów. Wcześniej, konieczna będzie renowacja i dostosowanie hali produkcyjnej pod warunki ochrony ESD. Ilość napływających zamówień zdecyduje, czy inwestycja wiązać się będzie z zakupem dodatkowych linii montażowych i wzrostem zatrudnienia – informuje zarząd spółki EAE Elektronik w komunikacie.

Wartość inwestycji sięga 2 mln PLN. Powierzchnia gruntu firmy uległa podwojeniu, a suma przestrzeni użytkowej obiektów wyniesie ponad 1300 m 2.

EAE Elektronik powstała w 1993 roku. Działalność firmy opiera się na montażu usługowym podzespołów elektronicznych w technologii SMT i THT, wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji. Posiada dwie linie montażowe, własne laboratorium EMC i certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1