reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 12 maja 2015

Zapraszamy na TEC Warszawa 2015

Ponad stu wystawców, seminaria dla praktyków oraz wspaniała atmosfera – to wszystko czeka naszych gości podczas TEC Warszawa 2015. Uwaga! Ważna zmiana w programie wykładów.
The Evertiq Conference odbędzie się już w przyszły czwartek, 21 maja w hotelu Sound Garden w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego odwiedzenia targów i prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, by wziąć udział w imprezie.

Podczas TEC Warszawa 2015 zaprezentują się czołowi dostawcy działający w branży elektronicznej w Polsce, a uczestnicy i odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w interesujących seminariach i prezentacjach.

Uwaga! Ważna zmiana: wykłady rozpoczną się od wystąpienia pt.: „Oszczędzaj pieniądze – odświeżanie i regeneracja pokrycia wyprowadzeń układów – lutowanie bez problemów”, które wygłosi Joe Tumilty z firmy Retronix. Wykład zastąpi prezentację firmy Interflux.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1