reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 maja 2015

Rafał Gawrylak nowym prezesem ES-SYSTEM

Nowy prezes zastąpił na tym stanowisku ustępującego Bogusława Pilszczka, jednego z założycieli spółki, który 8 maja został powołany do rady nadzorczej ES-SYSTEM.
Rada nadzorcza 8 maja powołała Rafała Gawrylaka na stanowisko prezesa zarządu ES-SYSTEM. Nowy prezes zarządu będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój spółki w branży oświetleniowej. Tego samego dnia została również podjęta decyzja o wypłacie dywidendy w wysokości 15,002 mln PLN, co daje 0,35 groszy na akcję.

Rafał Gawrylak od 25 lat jest związany z branżą oświetleniową, a z grupą ES-SYSTEM od 2006 roku. Poprzednio w firmie był członkiem zarządu ds. produkcji, Rafał Gawrylak od 2010 roku zarządza ES-SYSTEM NT. - Przez 25 lat działalności ES-SYSTEM osiągnął pozycję lidera na polskim rynku profesjonalnego oświetlenia. Jednak to dopiero początek rozwoju spółki. Rewolucja LED-owa oraz dynamicznie zmieniający się rynek otwierają przed nami nowe możliwości, które chcemy wykorzystać na rzecz dalszego rozwoju ES-SYSTEM – zapowiada Rafał Gawrylak.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2