reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 maja 2015

Assel investuje w SPI

Polski dostawca usług montażu kontraktowego z Pruszcza Gdańskiego kupił maszynę do inspekcji pasty lutownicznej Parmi Sigma X.
- Zdecydowaliśmy się na tę maszynę ponieważ jest bardzo precyzyjna i szybka, a przy tym łatwa w obsłudze. Dzięki nowej wersji oprogramowania nie ma konieczności używania zewnętrznego komputera do odczytu danych, ponieważ wykorzystywana jest do tego sama maszyna – informuje przedstawiciel firmy Assel. - Lepsze zarządzanie produkcją sprawia, że jesteśmy świetnie przygotowani do świadczenia usług dla tak wymagających klientów, jak firmy działające w branży motoryzacyjnej lub medycznej.

Implementacja maszyny SPI umożliwia ciągłą kontrolę pasty lutowniczej na każdej płytce oraz szybką korektę w razie wystąpienia jakichkolwiek rozbieżności, ponieważ urządzenie wysyła natychmiastowy sygnał do drukarki, by dokonać poprawki – pisze firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2