reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 maja 2015

PartnerTech i Kongsberg Devotek łączą siły

PartnerTech i Kongsberg Devotek nawiązały współpracę. Firmy chcą wspólnie oferować klientom usługi, począwszy od etapu projektowania, aż po finalny produkt.
Kongsberg Devotek wniesie do współpracy swoją wiedzę dotyczącą innowacji i rozwoju produktów na rynku norweskim, korzystając przy tym z szerokiego doświadczenia produkcyjnego firmy PartnerTech. W ramach umowy firmy będą pogłębiały kooperację, a razem będą w stanie dotrzeć do szerszej bazy klientów, szczególnie w takich obszarach jak Oil&Gas oraz MedTech.

Kongsberg Devotek to norweska firma technologiczna, która świadczy usługi m.in. dla takich sektorów jak: motoryzacyjny, obronny, paliwowy, gazowy, morski czy przemysłowy. Kongsberg Devotek zatrudnia około 90 inżynierów, którzy realizują projekty począwszy od wczesnej fazy biznesowej, aż po opracowanie prototypu.

PartnerTech to jeden z 10 największych europejskich producentów kontraktowych. Siedziba główna firmy znajduje się w Szwecji. PartnerTech zatrudnia około 1,4 tys. osób w zakładach zlokalizowanych w Szwecji, Finlandii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Polskie fabryki spółki znajdują się w Sieradzu i Mysłowicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1