reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 05 maja 2015

Google wybrało lokalizację warszawskiego kampusu

Google wybrało już lokalizację centrum społeczności start-upowych, które powstanie w Warszawie: będzie to zabytkowy budynek na terenie Centrum Praskiego Koneser – dawna fabryka wódki.
- Wprowadzamy nowe życie do pięknego, zabytkowego budynku Centrum Praskiego Koneser. Uważamy, że dawna fabryka wódki będzie idealnym miejscem do pracy i spotkań dla przedsiębiorców. (...) Ekipy budowlane będą pracować nad renowacją kompleksu, włączając w to budynki mieszkalne, sklepy i biura. (...) Jesteśmy podekscytowani, że to miejsce stanie się naszą bazą i będziemy mogli obserwować nie tylko jak rozwija się społeczność skupiona wokół Campusu, ale także cała okolica – czytamy na oficjalnym blogu Google’a.

Campus Warsaw dołączy do międzynarodowej sieci kampusów w Londynie, Tel Awiwie i Seulu, z przestrzeniami w Madrycie i Sao Paulo, które zostaną otwarte w dalszej części roku. Drzwi Campus Warsaw zostaną otwarte pod koniec 2015 roku.

Campusy Google to miejsca, gdzie przedsiębiorcy mogą zdobywać wiedzę, spotykać się z innymi przedsiębiorcami oraz budować firmy, które w przyszłości mogą zmienić świat. Jednocześnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy mentorów oraz uczestniczyć w kursach prowadzonych przez lokalne społeczności start-upowe, doświadczonych przedsiębiorców oraz pracowników Google.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2