reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bahar bostanci dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 maja 2015

Debiut WB Electronics na Catalyst

Spółka wyznaczyła 4 maja na pierwszy dzień notowania w alternatywnym systemie obrotu Catalyst. WB Electronics wyemitowało 80 tys. trzyletnich obligacji na okaziciela o łącznej wartości 80 mln PLN.
WB Electronics deklaruje, że ma zamiar wejść w 2016 roku do obrotu na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Decyzja w tej sprawie ma zostać podjęta pod koniec roku.

WB Electronics SA jest producentem i dostawcą elektroniki wojskowej, oprogramowania oraz usług związanych z integracją pojazdów wojskowych. Spółka oferuje także zintegrowane systemy dowodzenia i łączności, w tym także urządzenia radiokomunikacji oraz bezzałogowe systemy powietrzne. WB Electronics działa na rynku uzbrojenia od 1997 roku. Siedziba spółki znajduje się w Ożarowie Mazowieckim.

---
Źródło: WB Electronics, Catalyst

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1