reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 maja 2015

Pixel rozwija produkcję

Bydgoski producent systemów informacji pasażerskiej zainstalował piec rozpływowy SMT Wertheim w wersji M, a wkrótce zakończy dużą modernizację hali produkcyjnej.
Nowy piec to kolejna inwestycja firmy Pixel w linię produkcyjną, wykorzystującą automat pick&place Yamaha YS12F. Latem zeszłego roku spółka kupiła drukarkę pasty lutowniczej Yamaha YSP, a teraz przyszedł czas na profesjonalny piec pozwalający na lutowanie w osłonie azotu. Wszystkie urządzenia zostały dostarczone i uruchomione przez firmę Renex.

Ale rozbudowa linii produkcyjnej to tylko część zmian wprowadzanych u bydgoskiego producenta. – Właśnie jesteśmy w trakcie dużej modernizacji hali. Dzięki inwestycji zwiększymy wydajność o 100%, jednak kluczowym dla nas aspektem jest zwiększenie jakości naszych produktów. Przystosowanie pomieszczeń do wyśrubowanych norm produkcyjnych umożliwi nam pracę nawet dla tak wymagających sektorów, jak branża medyczna – mówi Sławomir Jankowski z firmy Pixel.

Wszystkie inwestycje finansowane są ze środków własnych. - To rosnący popyt na nasze produkty ze strony klientów z branży transportu publicznego wymusił na nas rozwój oraz rozbudowę linii produkcyjnych – komentuje Sławomir Jankowski. Otwarcie zmodernizowanej hali zaplanowane jest na 1 czerwca.

O firmie

Firma Pixel jest jednym z największych dostawców elektronicznych systemów stosowanych w pojazdach komunikacji zbiorowej oraz na dworcach i przystankach w Polsce. Zakład Elektroniczny Pixel s.c. rozpoczął działalność w 1994 roku, a cztery lata później przekształcił się w spółkę Pixel Serwis Sp. z o.o. Kolejne duże zmiany przyszły w 2008 roku, gdy firma przeprowadziła się do siedziby w Osielsku k. Bydgoszczy i zmieniła nazwę na Pixel Sp. z o.o. W roku 2012 powstała nowa siedziba firmy w Bydgoskim Parku Przemysłowym, gdzie została przeniesiona część produkcyjna firmy.© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1