reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wilk Elektronik Przemysł elektroniczny | 15 kwietnia 2015

Komora klimatyczna w Wilk Elektronik

Polski producent pamięci RAM i nośników danych wzbogacił swój dział produkcji o komorę klimatyczną służącą do procesu walidacji pamięci DRAM, FLASH USB/kart/SSD zgodną z całą serią standardów IEC-600068-2 i 3.
- Uzupełniliśmy nasz proces produkcji o komorę klimatyczną ze względu na nową linię produktową dla przemysłu – tłumaczy Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik. – Komora klimatyczna stwarza możliwość sprawdzania poprawności pracy pamięci w zakresie temperatur od -70°C do +180°C oraz wilgotności do 95 proc. Dzięki niej możliwa jest kontrola procesu, analizy oraz jest bardzo przydatna przy pracach rozwojowych.

W komorze mogą być sprawdzane na poprawność działania w różnych temperaturach i różnej wilgotności nie tylko wszystkie nośniki pamięci ale też kompletne urządzenia takie jak np. komputer. Możliwe jest testowanie w komorze pamięci pracujących na sprzęcie dostarczonym przez klienta. Przebieg walidacji zawsze jest podyktowany oczekiwaniami klienta, plan badania zawiera kilka sekwencji zmiany temperatury i może trwać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset godzin (nawet do 1000). To pozwala nie tylko na sprawdzenie poprawności działania nie tylko w bardzo różnych warunkach klimatycznych, ale pomaga określić czas życia produktu.O Wilk Elektronik

Firma © Wilk Elektronik SA to jedyny europejski producent pamięci komputerowych.W 2003 roku, wraz z uruchomieniem nowoczesnej linii produkcyjnej w siedzibie w Łaziskach Górnych, firma Wilk Elektronik SA wprowadziła na rynek pierwsze moduły pamięci RAM własnej marki GOODRAM. W kolejnych latach producent poszerzył ofertę o karty pamięci Flash, pamięci USB, dyski SSD oraz rozwiązania przemysłowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2