reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photographer dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 kwietnia 2015

DGT realizuje łączność technologiczną dla Pomorskiej Kolei Metropolitarnej

DGT przystąpiło do budowy systemu przewodowej łączności technologicznej na potrzeby prowadzenia ruchu kolejowego Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.
Łączność ta zostanie zrealizowania w oparciu o Kolejowy System Teleinformatyczny DGT IP-R. Zadanie obejmuje dostawę, instalacje, uruchomienie i utrzymanie systemu dla całego obszaru PKM.

DGT jest polską firmą działającą w branży technologii związanych z telekomunikacją i informatyką. Firma dostarcza systemy łączności m.in. dla dla operatorów telekomunikacyjnych, biznesu i administracji publicznej oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego (Internet, telefonia VoIP, monitoring). Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny mieści się w Straszynie koło Gdańska. DGT posiada przedstawicielstwo handlowe w Katowicach oraz serwisy autoryzowane zlokalizowane w każdym województwie.

---
Źródło: DGT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2