reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 marca 2015

Skalmex wkrótce ruszy z budową

Producent elektroniki ze Skalmierzyc już za 2-3 tygodnie rozpocznie budowę nowego biurowca i hali produkcyjnej.
- Projekty są na ukończeniu, wykonawcy gotowi do pracy, czekamy tylko na pozwolenie – mówi dla everitq.pl Bernard Jędrzejewski, prezes firmy Skalmex. Na działce tuż obok obecnej siedziby spółki powstanie biurowiec o powierzchni około 600 m kw. oraz hala produkcyjna o powierzchni 1 500 m kw. Do nowej hali zostanie przeniesiony montaż ręczny oraz montaż finalny urządzeń, natomiast w dotychczas zajmowanym budynku pozostaną linie produkcyjne do montażu SMT. Budowa ruszy, gdy tylko uda się pozyskać niezbędne pozwolenia, czego można spodziewać się w ciągu najbliższego miesiąca. Zakończenie prac planowane jest jeszcze w 2015 roku.

Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe Skalmex Sp. z o.o. powstało w 1988 roku. Firma działa w branży nowoczesnych rozwiązań elektroniczno-informatycznych dla przedsiębiorstw oraz odbiorców indywidualnych. Podstawowy profil działalności stanowią inteligentne systemy, takie jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i elektroniczna ochrona. Skalmex świadczy także usługi projektowania i produkcji elektroniki na zlecenie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2