reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 października 2008

Assembléon redukuje personel aby przywrócić rentowność

Ze względu na obecne spowolnienie globalnej gospodarki oraz zmniejszenie się popytu na rynku sprzętu SMT Pick & Place, Assembléon dostosuje wielkość swojej organizacji, aby firma stała się ponownie rentowna. Redukcja kosztów jest częścią tego planu, a firma zamierza zmniejszyć załogę o kilkaset osób.
Assembléon chce przywrócić rentowność działalności i pozostać na pozycji globalnego dostawcy sprzętu SMT Pick & Place. Zaproponowany plan przewiduje redukcję załogi o 510 do 720 osób. Assembléon zwrócić się do związków zawodowych o konsultacje w sprawie zwolnienia od 255 do 390 osób w centrali w Holandii. Firma oferuje pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia pracownikom dotkniętym redukcjami. Aktualnie toczą się dyskusje z partnerami społecznymi na temat planu redukcji załogi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2