reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 października 2008

Assembléon redukuje personel aby przywrócić rentowność

Ze względu na obecne spowolnienie globalnej gospodarki oraz zmniejszenie się popytu na rynku sprzętu SMT Pick & Place, Assembléon dostosuje wielkość swojej organizacji, aby firma stała się ponownie rentowna. Redukcja kosztów jest częścią tego planu, a firma zamierza zmniejszyć załogę o kilkaset osób.
Assembléon chce przywrócić rentowność działalności i pozostać na pozycji globalnego dostawcy sprzętu SMT Pick & Place. Zaproponowany plan przewiduje redukcję załogi o 510 do 720 osób. Assembléon zwrócić się do związków zawodowych o konsultacje w sprawie zwolnienia od 255 do 390 osób w centrali w Holandii. Firma oferuje pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia pracownikom dotkniętym redukcjami. Aktualnie toczą się dyskusje z partnerami społecznymi na temat planu redukcji załogi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1