reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© shanaka wijesooriya dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 marca 2015

BORNICO inwestuje w automat P&P Yamaha

Radomski producent elektroniki kupił automat Yamaha YS12F wraz z podajnikiem tacek ATS. Dostawcą urządzenia była włocławska firma Renex.
Nowe urządzenie Yamahy zostało zainstalowane w BORNICO pod koniec lutego bieżącego roku. Wraz z automatem, firma kupiła aktualizację oprogramowania do zarządzania całą linią produkcyjną.

Inwestycja w park maszynowy to jednak nie wszystkie wieści z radomskiej firmy. BORNICO przymierza się bowiem do budowy nowej siedziby. – Kupiliśmy już działkę i przygotowujemy plany zabudowy, bo w obecnej siedzibie przestaje nam wystarczać miejsca – mówi dla evertiq.pl Maciej Bornikowski, dyrektor Zakładu Elektronicznego BORNICO. – Nadal będziemy konsekwentnie prowadzili inwestycje w urządzenia do produkcji, by poszerzyć potencjał i możliwości zakładu, ale kolejne kroki będą zależały od bieżącej sytuacji oraz powodzenia realizowanych i planowanych obecnie projektów – dodaje dyrektor BORNICO.

Zakład Elektroniczny BORNICO działa na rynku elektronicznym od początku lat dziewięćdziesiątych. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń pomiarowych, sterowników oraz innych urządzeń i systemów.


© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2