reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© milan jurkovic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 marca 2015

Kimball rozwija działalność w Europie

- Nowy oddział w Rumunii będzie doskonałym uzupełnieniem naszej działalności w Polsce – powiedział Janusz Kasprzyk, Vice President European Operations firmy Kimball.
Nowe centrum operacyjne firmy Kimball będzie zlokalizowane w pobliżu lotniska Timisoara i obejmie zakład o powierzchni 6 tys. m kw., w którym zainstalowanych będzie wiele linii produkcyjnych. Rozpoczęcie rekrutacji pracowników do rumuńskiej siedziby jest planowane na trzeci kwartał bieżącego roku.

- W tym roku będziemy obchodzili naszą 15 rocznicę prowadzenia działalności w Polsce i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć tutejszego zespołu – powiedział Don Charron, Chairman and CEO. – Inwestycja w Rumunii jest naturalnym krokiem w naszej strategii wspierania inicjatyw wzrostu naszych klientów i jesteśmy przekonani, że także i w tym kraju zbudujemy sprawny i kompetentny zespół.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1