reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 lutego 2015

Elettrostandard Polska zainwestuje w strefie

Producent transformatorów otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej.
Reinwestycja firmy Elettrostandard Polska planowana jest w Niepołomicach. Przedmiotem inwestycji będzie rozszerzenie działalności zakładu produkcyjnego oraz rozbudowa powierzchni biurowych. Zakres produktów wytwarzanych przez firmę obejmuje m.in.: transformatory mocy, wnętrzowe przekładniki SN, rozdzielnice SN wyposażone w rozłączniki izolowane gazem SF6, izolatory epoksydowe oraz bezpieczniki. Firma zobowiązała się do utrzymania zatrudnienia na poziomie 29 osób oraz do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości 13,5 mln PLN.

Fabryka Elettrostandard Polska (ESP) w Niepołomicach rozpoczęła produkcję w maju 2013 roku. ESP jest częścią Grupy Sarel-Tesar, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży energetycznej.

Krakowski Park Technologiczny poinformował, że razem z firmą Elettrostandard Polska, zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej otrzymały także Wind Mobile oraz Pracownia Ślusarska Bartosz Wójcik.

---
Źródło: Krakowski Park Technologiczny

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2