reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 lutego 2015

Elettrostandard Polska zainwestuje w strefie

Producent transformatorów otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej.
Reinwestycja firmy Elettrostandard Polska planowana jest w Niepołomicach. Przedmiotem inwestycji będzie rozszerzenie działalności zakładu produkcyjnego oraz rozbudowa powierzchni biurowych. Zakres produktów wytwarzanych przez firmę obejmuje m.in.: transformatory mocy, wnętrzowe przekładniki SN, rozdzielnice SN wyposażone w rozłączniki izolowane gazem SF6, izolatory epoksydowe oraz bezpieczniki. Firma zobowiązała się do utrzymania zatrudnienia na poziomie 29 osób oraz do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości 13,5 mln PLN.

Fabryka Elettrostandard Polska (ESP) w Niepołomicach rozpoczęła produkcję w maju 2013 roku. ESP jest częścią Grupy Sarel-Tesar, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży energetycznej.

Krakowski Park Technologiczny poinformował, że razem z firmą Elettrostandard Polska, zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej otrzymały także Wind Mobile oraz Pracownia Ślusarska Bartosz Wójcik.

---
Źródło: Krakowski Park Technologiczny

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2