reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 26 lutego 2015

Zapraszamy na TEC Warszawa 2015

Program wykładów ustalony, stoiska przygotowane, wyżywienie zamówione. Zapraszamy wszystkich Czytelników na drugą edycję konferencji TEC Warszawa 2015, która odbędzie się 21 maja w Warszawie.
Dla tych którzy nie uczestniczyli w naszej konferencji w roku 2014 przypominamy, że TEC to jednodniowa konferencja, będąca połączeniem seminarium i targów dla przemysłu elektronicznego. Tegoroczna edycja odbędzie się 21 maja 2015, w hotelu Sound Garden w Warszawie.

Sponsorami głównymi tegorocznej imprezy są firmy AMB Technic oraz Eurocircuit.

W tym roku przygotowaliśmy sześć wykładów oraz dwie prezentacje sponsorów, liczymy, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś interesującego. Przed południem wykłady skupią się wokół chemii dla elektroniki, a naszymi mówcami będą specjaliści z Interflux oraz C.H. Erbsloeh. Również przed południem swoje prezentacje będą mieli sponsorzy imprezy: AMB Technic oraz Eurocircuit.

Tematyka popołudniowych wystąpień dwukrotnie będzie dotyczyła kontroli produkcji: testy nieniszczące (Scanditron) oraz automatyczne testowanie produkcji (National Instruments). Zagadnienia kompatybilności elektromagnetycznej przybliży ekspert z firmy CST, natomiast problematykę wyboru odpowiedniego filtru DC/DC omówi specjalista z Wurth Electronic.

Szerzej tematykę każdego z wykładów będziemy przedstawiać na łamach portalu w najbliższych tygodniach. Podstawowy opis i harmonogram wykładów umieściliśmy w tej zakładce.

Drugim elementem konferencji są targi dla przemysłu elektronicznego. W tym roku targi będą znacznie większe niż za pierwszym razem: na dzień dzisiejszy wykupiono już 110 stoisk. Jeśli poszukujecie dostawcy komponentów, maszyn czy usług, powinniście odwiedzić nasze targi. Pełna lista wystawiających się firm znajduje się tutaj.

Uczestnictwo w imprezie dla odwiedzających jest darmowe, zapewniamy lunch dla każdego i serwis kawowy przez cały dzień. Zachęcamy wszystkich do wczesnej rezerwacji uczestnictwa za pomocą formularza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników Evertiq do uczestnictwa w konferencji. Wszelkich informacji na temat konferencji dla odwiedzających oraz potencjalnych wystawców udziela Łukasz Jaeszke: lukasz.jaeszke@evertiq.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2