reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2015

Aneks do umowy offsetowej z Rockwell Collins Inc. zatwierdzony

Podpisanie aneksu związane jest z planowanym zawarciem kolejnych umów dostaw uzbrojenia lub sprzętu wojskowego.
Rada Ministrów 24 lutego 2015 r. zatwierdziła aneks nr 7 do umowy offsetowej zawartej 10 grudnia 2008 r. pomiędzy Skarbem Państwa RP a a Rockwell Collins Inc.

Aneks uwzględnia 5 nowych umów dostaw przez Rockwell Collins UK Limited oraz Rockwell Collins France na rzecz: Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i wspólnik w Mykanowie, Megmar Logistics&Consulting Sp. z o.o. w Kutnie, Cedzin Sp. z o.o. w Warszawie oraz FIN Sp. z o.o. w Kolbuszowej. W związku z zawarciem nowych umów wartość umów dostaw wzrosła z 30,81 mln USD do 32,71 mln USD.

Ponadto postanowieniami umowy offsetowej zostały objęte nowe zobowiązania offsetowe, których przedmiotem jest transfer technologii związanej z awioniką Rockwell Collins na rzecz ETC-PZL Areospace Industries Sp. z o.o. Uwzględniając wartość nowych zobowiązań offsetowych wartość umowy offsetowej wzrosła z 33,06 mln USD do 33,17 mln USD.

---
Źródło: Ministerstwo Gospodarski

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1