reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Manta S.A. Przemysł elektroniczny | 19 lutego 2015

Manta S.A. ujawnia plany na nadchodzące miesiące

Inteligentny dom, zaawansowane smartfony oraz nowe technologie – to tylko część z priorytetowych projektów polskiego producenta.
- Nadchodzące miesiące będą przełomowe w historii naszej firmy – podsumowują przedstawiciele Manta S.A. - Chcielibyśmy zaakcentować naszą silną pozycję na rynku, prezentując całkowicie nowe produkty, które będą się bardzo różnić od naszej dotychczasowej oferty. Zainwestowaliśmy ponad 10 milionów złotych w badania i rozwój produktów, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze nowe produkty pozytywnie zaskoczą – także te osoby, które do tej pory nie miały styczności z marką Manta. Nakłady poniesione na R&D jeszcze w tym roku zaowocują nową linią zaawansowanych technologicznie smartfonów, wyposażonych w najnowsze podzespoły i o doskonałej wydajności – mówi Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager Manta S.A.

Firma Manta planuje również zagospodarować niszę wytworzoną przez rosnące zainteresowanie elektroniką związaną z koncepcją inteligentnego domu. - Klienci poszukują coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, ułatwiających zarządzanie codzienną aktywnością. Prowadzimy obecnie badania nad rozwojem gamy produktów z tego segmentu i już niebawem ujawnimy więcej szczegółów – dodaje Katarzyna Śliwińska z Manta S.A. Kolejnym istotnym punktem w rozbudowie portfolio firmy na ten rok jest stworzenie nowej kategorii, którą są drukarki 3D. Tegoroczne plany na nie ograniczają się wyłącznie do wprowadzenia innowacyjnych produktów. W ubiegłym roku Manta zaangażowała się w sponsoring piłkarskiej Ekstraklasy i rok 2015 również będzie obfitował w podobne projekty.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1