reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© franz pfluegl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 lutego 2015

Nowe pomieszczenia aseptyczne Orbit One w Sztokholmie

Orbit One wzmacnia swoją ofertę na rynku elektroniki medycznej poprzez inwestycję w pomieszczenia aseptyczne 8 klasy czystości.
Realizacja inwestycji ma umożliwić firmie sprostanie zapotrzebowaniu klientów na produkcję w pomieszczeniach aseptycznych. Nowe pomieszczenie będzie miało powierzchnię 30 m2, będzie też dysponować śluzami osobowymi i materiałowymi.

Pomieszczenie aseptyczne będzie odpowiadać wymaganiom klasy 8 czystości, lecz jeżeli produkcja będzie tego wymagała, może ono również spełnić warunki odpowiadające klasie 7 czystości. Oprócz tego pomieszczenie to będzie zawierało 2 stanowiska z laminarnym przepływem powietrza (LAF) w 5 klasie czystości.

- Inwestycja ta jest wynikiem dużego zapotrzebowania na nasze specjalistyczne kompetencje w obszarze techniki medycznej. Pomieszczenie czyste powinno być gotowe przed latem, a po serii starannych pomiarów i badań weryfikacyjnych, zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci będą mogli czerpać pożytki z naszych jeszcze lepszych i bardziej efektywnych usług w dziedzinie technologii medycznych - informuje Anders Skog, Dyrektor Zakładu Orbit One w Sztokholmie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2