reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ra2studio dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 lutego 2015

W Radomiu powstaje centrum dowodzenia PGZ

Polska Grupa Zbrojeniowa wynajęła powierzchnię w Radom Office Park na swoje nowe biuro w Radomiu. W nowej lokalizacji znajdą się skonsolidowane zespoły zarządzania całą Grupą. Otwarcie zaplanowano już na wiosnę.
Do Radom Office Park przy ul. Malczewskiego 24 przeniesione zostanie dotychczasowe biuro spółki mieszczące się w Fabryce Broni „Łucznik”. Ponadto, w nowoczesnym biurowcu utworzone zostaną skonsolidowane działy księgowości, administracji i IT, a także stanowiska pracy związane z zarządzaniem produkcją, obszarem badań i rozwoju oraz marketingiem. W nowej lokalizacji znajdą się także biura Zarządu i Rady Nadzorczej spółki. Działalność informatyczną całej Grupy zapewni nowoczesna serwerownia. Wszystko na blisko 2000 m2 powierzchni. W Fabryce Broni „Łucznik” pozostanie jedynie kancelaria tajna.

- Otwarcie nowego biura w Radomiu związane jest z naturalnym rozwojem naszej spółki. W 2015 roku PGZ planuje głęboką integrację biznesową skonsolidowanych spółek zbrojeniowych. Do tego potrzebne jest centrum dowodzenia właśnie w Radomiu. Na początek planujemy, że w nowej siedzibie spółki znajdzie pracę około 100 osób – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGZ S.A.

W 2015 r. PGZ planuje m.in. przeprowadzenie bilansu posiadanych zdolności i mocy produkcyjnych, stworzenie wspólnej polityki finansowej i marketingowej, a także uporządkowanie sposobu wydawania pieniędzy na badania i rozwój. Spółka chce wziąć szeroki udział w programach modernizacyjnych polskiej armii, przede wszystkim w zakresie systemów rakietowych, pancernych, morskich i bezzałogowych.

---
Źródło: PGZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1