reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© trueffelpix dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 lutego 2015

Nowe inwestycje w krakowskiej SSE

Japońska firma działająca w branży motoryzacyjnej Nidec Motors & Actuators zamierza rozbudować zakład. Powstaną też nowe miejsca pracy.
Krakowski Park Technologiczny wydał dwa pierwsze zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej w 2015 roku. Reinwestycja firmy Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. planowana jest w Niepołomicach - przedmiotem inwestycji jest rozbudowa istniejącego zakładu i wyposażenie go w nowe linie produkcyjne. Firma zainwestuje 15 mln PLN oraz utworzy 15 nowych miejsc pracy. Nidec Motors & Actuators działa w niepołomickiej podstrefie od 2008 roku.

Drugie zezwolenie dotyczy firmy Grape Up, która dostarcza usługi IT w zakresie budowy, wdrażania i utrzymywania zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Spółka planuje rozwój i inwestycje na terenie specjalnej strefy ekonomicznej przy ul. Zapolskiej w Krakowie. Grape Up zainwestuje 864 tys. PLN oraz utworzy 80 nowych miejsc pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2