reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EAE Elektronik Przemysł elektroniczny | 05 lutego 2015

EAE Elektronik kupił system AOI

Kontraktowy producent elektroniki z Sanoka rozwija park maszynowy poprzez doposażanie linii produkcyjnych w niezbędne, nowoczesne urządzenia.
Najnowszym nabytkiem firmy jest OptiCon AdvancedLine - system automatycznej inspekcji optycznej. Nowe urządzenie AOI zostało przyłączone do maszyn tworzących drugą linię technologiczną SMT.

- System OptiCon AdvancedLine to jedno z najbardziej precyzyjnych urządzeń kontroli wizualnej dostępnych na polskim rynku. Konfigurowalny pod kątem mocy oświetlenia, kontrastu i prędkości, przegląda zmontowane PCB w trybie 360 st. Na zakup AOI pozwoliły przychody ze sprzedaży, które w porównaniu do poprzedniego roku zwiększyły się o blisko 35% - mówi Joanna Wajcowicz, członek zarządu EAE Elektronik.

Firma podkreśla zaangażowanie zarządu i pracowników, które zaowocowało poprawą kondycji finansowej przedsiębiorstwa. W 2014 roku firma EAE Elektronik sp. z o.o. uzyskała przychody ze sprzedaży przekraczające poziom 11 mln zł. To najwyższy wynik w historii działalności firmy. – Zarząd EAE Elektronik optymistycznie patrzy w przyszłość, podejmując kolejne przedsięwzięcia inwestycyjne, które pozwolą skrócić czas realizacji zleceń oraz zwiększyć moce produkcyjne – poinformowała Joanna Wajcowicz.


© EAE Elektronik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1