reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 lutego 2015

Braster wzmacnia zespół

W związku z planami wprowadzenia na sprzedaży urządzenia BRASTER Tester w drugiej połowie 2016 roku do zespołu Brastera dołączyli menadżerowie w zakresie organizacji produkcji i informatyki w medycynie.
Przemysław Reinert pokieruje pracami związanymi z uruchomieniem produkcji w firmie, a Inga Hryniewiecka zajmie się rozwojem projektu telemedycznego. W ciągu kilku tygodni w spółce zatrudniony zostanie również wysokiej klasy specjalista na stanowisku szefa wdrożenia IT. Zaangażowanie tych osób stanowi część strategii, której celem jest wprowadzenie do sprzedaży urządzenia BRASTER Tester w drugiej połowie 2016 roku.

- Fakt zaangażowania Pana Przemysława Reinerta i Pani Ingi Hryniewieckiej w prace spółki jest kolejnym krokiem, który przybliża nas do uruchomienia sprzedaży w drugiej połowie 2016 roku. Ich bogate doświadczenie będzie nieocenione w realizacji naszych kluczowych projektów. Wzmocnienie zespołu BRASTER przez tak uznanych menedżerów jest również wyrazem ich zaufania i wiary w powodzenie naszego projektu – uważa Marcin Halicki, prezes Braster S.A. – Oczekujemy, że w przyszłym miesiącu do naszego zespołu dołączy jeszcze jeden wysokiej klasy specjalista, który będzie odpowiedzialny za wdrożenie systemu IT i koordynację systemu teleinformatycznego – dodaje.

Wzmocnienie kadrowe w Spółce to kolejne działanie w tym miesiącu związane z realizacją strategii firmy. W styczniu BRASTER zacieśnił współpracę z Politechniką Warszawską, związaną z pracami nad systemem automatycznej interpretacji badań termograficznych otrzymywanych z urządzenia BRASTER Tester.

Przemysław Reinert jest ekspertem od budowy fabryk, zarządzania dużymi projektami w farmacji, kosmetologii i optoelektronice. Nadzorował budowę fabryk i uruchomienie laboratoriów badawczych w Polsce i w Chinach. Koordynował produkcję i logistykę w wielu krajach Europy. Do BRASTER przeszedł z firmy Avon, gdzie był szefem regionalnych operacji łańcucha dostaw. Wcześniej Przemysław Reinert pracował dla koncernu Thomson, w którym przez wiele lat w Chinach koordynował realizację inwestycji związanych z badaniami i rozwojem, a także nadzorował procesy w zakresie badania jakości. W BRASTER został szefem projektu wdrożenia urządzenia BRASTER Tester.

Inga Hryniewiecka posiada kilkanaście lat doświadczenia w obszarach związanych zarówno z medycyną, jak i informatyką. Zajmowała się definiowaniem i opisywaniem procesów biznesowych oraz medycznych w firmach Medicover i Luxmed. Wśród jej głównych kompetencji są m.in. wdrażanie zintegrowanych systemów zarządzania usług medycznych oraz projektowanie i zarządzanie strukturą medycznych systemów informatycznych. W BRASTER została szefową projektu telemedycznego, który zgodnie ze strategią firmy będzie głównym katalizatorem zysków.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2