reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© artcp5 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 sierpnia 2014

Nowy partner strategiczny start-upu SiDLY

Do grona partnerów strategicznych SiDLY, spółki pracującej nad rozwiązaniami do monitorowania stanu zdrowia, dołączyło Miasto Stołeczne Warszawa.

- Miasto Stołeczne Warszawa jest atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców. Inwestycje w rozwój innowacyjności, wspieranie gospodarki opartej na wiedzy, w tym w szczególności potencjału małych i średnich przedsiębiorstw są jednym z priorytetów strategicznych. Miasto wspierając przedsiębiorców, motywuje do działania i przyciąga globalnych partnerów – pisze SiDLY w komunikacie.

Ale to nie wszystkie wieści z firmy. Spółka założona przez Edytę Kocyk i Michała Pizona w połowie sierpnia została oficjalnie członkiem Klastra Innowacyjna Medycyna, którego misją jest m.in. wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia. - Uczestnictwo w Klastrze Innowacyjna Medycyna umożliwi SiDLY nie tylko wymianę poglądów, ale również czerpanie z doświadczeń organizacji działających w służbie zdrowia oraz telemedycynie od dłuższego okresu. SiDLY jest otwarta na współpracę z członkami Klastra (...). Jednym ze wspólnych celów są badania i rozwój nauki oraz praca na rzecz rozwoju innowacji w branży medycznej - czytamy w komentarzu spółki.

Przypomnijmy: start-up SiDLY opracowuje opaskę na nadgarstek monitorującą m.in. ciśnienie krwi. Spółce udało się pozyskać dwóch inwestorów prywatnych i 100 tys. PLN od AIP Seed Capital, instytucji działającej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2