reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Assel Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2014

Assel wdrożył strategię CSR

Firma Assel, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego, wdrożyła strategię CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu).

Wdrożona strategia CSR została zainspirowana standardem ISO 26000, w ramach ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu pt. „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu" – czytamy w komunikacie firmy.

- Głównych celem projektu jest stworzenie w naszej firmie strategii CSR opartej o wytyczne ISO 26000 - mówi manager z Assel. - Assel chciałby zwiększyć tym samym świadomość swoich pracowników w kwestii uwzględnienia interesu społecznego, etyki i ochrony środowiska, a także relacji z różnymi grupami interesariuszy.

Projekt został współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Assel oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego dla wielu światowych firm działających w różnych branżach. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1