reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 czerwca 2009

Cookson otworzył zakład produkcji pasty lutowniczej na Węgrzech

Cookson Electronics Assembly Materials (CEAM) otworzył swój zakład produkcji Alpha Solder Paste w miejscowości Dunaharaszti na Węgrzech.
Nowa fabryka ma 1.500 m2 i została wybudowana w niewiele ponad dwanaście miesięcy. Zakład jest całkowicie samowystarczalny jeśli chodzi o procesy produkcji pasty i topnika.

Zakład jest zaprojektowany do płynnej pracy w linii technologicznej, szczególny nacisk postawiono też na wprowadzanie zasad Lean Manufacturing. Zakład ma zdolność produkcyjną 350.000 kg pasty rocznie i odpowiednią ilość topnika. Zakład ma fizycznie wydzielone strefy produkcji ołowiowej i bezołowiowej, co jest zgodne z wymaganiami RoHS.

Nowa jednostka produkcyjna jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie juz istniejących budynków Cookson Electronics, w których zlokalizowane są działy sprzedaży, laboratoria technologiczne oraz zakład laserowego wycinania szablonów.

Zakład jest zlokalizowany w Dunaharaszti, około 30 jazdy na południowy zachód od Budapesztu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2