reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ragsac19-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 lipca 2014

ifm ecolink zatrudni w centrum B+R

W nowym centrum badawczo-rozwojowym opolskiej firmy zatrudnienie znajdzie nawet 100 inżynierów.

ifm ecolink wybuduje centrum badań i rozwoju w opolskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestycja ma ruszyć w 2015 lub –najpóźniej - w 2016 roku, a ośrodek zostanie uruchomiony w 2018 roku.

W czerwcu tego roku ifm ecolink otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Opole. Przedsiębiorca zagwarantował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 9 mln PLN oraz zatrudnienie dodatkowo co najmniej 30 nowych pracowników – wynika z warunków zezwolenia. Jednak, jak zapowiada prezes spółki Andrzej Durdyń, pracę w nowym centrum badawczo-rozwojowym znajdzie nawet 100 osób. Prezes podkreśla, że firma od początku zakładała uruchomienie ośrodka, w którym pracowano by nad nowymi rozwiązaniami.

ifm ecolink sp. z o.o. należy do firmy ifm electronic z siedzibą w Niemczech, która istnieje od 1969 roku i zatrudnia ponad 3 500 pracowników w 70 krajach. ifm jest producentem czujników i systemów sterowania wykorzystywanych w optymalizacji procesów przemysłowych.

---
Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2