reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 23 czerwca 2009

Rosja zamierza podnieść cła na płaskie TV do 20%

Po wizycie 8 czerwca 2009 w Kaliningradzkiej SSE, Przewodniczący Rady Federacji Rosyjskiej Siergiej Mironow obiecał zwrócić się do rządu premiera Wladimira Putina z wnioskiem o podniesienie ceł.
Siergiej Mironow oświadczył, iż po otrzymaniu informacji z zakładów zajmujących się produkcją TV, o znacznym spadku wielkości produkcji w Rosji i przenoszeniu jej do Europy czy Azji, osobiście zaangażuje się w ratowanie miejsc pracy w tej branży.

’Jest dla mnie jasne, iż 15% cło nie rozwiązuje problemów, z jakimi muszą mierzyć się obecnie producenci TV’ zauważa Mironow. ‘Początkowo dyskutowano podniesienie ceł do poziomu 20%, jednak pośpiech zadecydował, iż obecnie obowiązuje jedynie 15%’.

Według informacji z rosyjskiego Ministerstwa Rozwoju Ekonomicznego, cła importowe zostaną podniesione do końca lata bieżącego roku i najprawdopodobniej będą wynosić więcej niż 20%.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2