reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© olgalis-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 lipca 2014

ifm ecolink zainwestuje w Podstrefie Opole

24 czerwca 2014 roku zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Opole otrzymała firma ifm ecolink sp. z o.o.

Firma będzie prowadzić działalność badawczo-rozwojową, projektową i produkcyjną w zakresie wyrobów do automatyki przemysłowej. Przedsiębiorca zagwarantował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 9 mln PLN oraz zatrudnienie dodatkowo co najmniej 30 nowych pracowników i utrzymanie 330 etatów. Firma planuje zakończyć inwestycję najpóźniej do 31.12.2018 roku.

ifm ecolink sp. z o.o. należy do firmy ifm electronic z siedzibą w Niemczech, która istnieje od 1969 roku i zatrudnia ponad 3 500 pracowników w 70 krajach. ifm jest producentem czujników i systemów sterowania wykorzystywanych w optymalizacji procesów przemysłowych.

---
Źródło: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park”

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1