reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 18 czerwca 2009

AGFA rozszerzyła umowę z CCI Eurolam

Agfa rozszerzyła zakres geograficzny umowy dystrybucyjnej z CCI Eurolam na Niemcy, Austrię, Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej.
Agfa rozszerzyła obszar geograficzny obsługiwany przez CCI Eurolam w zakresie dystrybucji takich produktów jak silver halide film oraz podobnych, desygnowanych dla przemysłu Printed Circuit Boards (PCB). CCI Eurolam w imieniu Agfa obsługiwać będzie obecnie Francję, Hiszpanię, Skandynawię, kraje Beneluksu, Północną Afrykę, Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Turcję oraz kraje Europy Wschodniej.

W efekcie podpisanej umowy obie firmy będą w stanie zaoferować swoim klientom wysokiej jakości produkty, usługi i wsparcie techniczne przy zachowaniu korzystnego poziomu kosztów. Agfa skoncentruje się na produkcji filmów i chemikaliów oraz wzmocni swoją pozycje lidera kosztów w zakresie wysokowydajnych produktów. Ponadto, Agfa będzie również w stanie wzmóc wysiłki nakierowane na rozwój i komercjalizację produktów Direct Patterning Chemistry.

CCI Eurolam z kolei uzupełni portfel produktów oferowanych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Turcji oraz krajów Europy Wschodniej. Umowa pozwoli też ulepszyć usługi wsparcia, świadczone przez CCI Eurolam klientom z przemysłu PCB. Umowa weszła w życie 15 czerwca 2009.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1