reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 czerwca 2009

Hanza otworzyła zakład spawania

Szwedzki dostawca usług EMS Hanza rozpoczął świadczenie usług spawania we własnym zakładzie i wycofuje tego typu zlecenia od poddostawcy.
Hanza cieszy się ugruntowaną współpracą z Siemens Medical, w ramach której wykonuje między innymi zaawansowane urządzenia do mammografii. Realizując model biznesu, oparty na koncepcji CMS, Hanza oferuje również zaawansowane usługi przy użyciu robota spawalniczego. Obecnie Hanza ustanowiła nową jednostkę biznesową - Hanza Svartå – w celu świadczenia tego typu usług. W konsekwencji tej decyzji, Hanza wycofuje tego typu zlecenia od dotychczasowego poddostawcy i będzie świadczyła usługi spawania we własnym zakresie.

’Mamy większą kontrolę nad pewnymi krytycznymi szczegółami, przez co poprawimy dokładność dostaw’ powiedział Anders Sjögren, zarządzający jednostką odpowiedzialną za obsługę rynku medycznego w Hanza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2