reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 czerwca 2009

Knut Pogost został powołany na Prezesa i CEO NOTE

Do dziś, Knut Pogost piastował stanowisko Vice Prezesa NOTE i był odpowiedzialny za realizację strategii grupy. Od dziś jest Prezesem i CEO firmy.
Knut Pogost posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach w branży elektronicznej, w tym między innymi u norweskiego dostawcy usług EMS Kitron czy u kanadyjskiego dystrybutora komponentów Future Electronics.

Bruce Grant, Przewodniczący Rady Nadzorczej NOTE powiedział: ‘Od kiedy wiosną 2007 powołano nową Radę, metodycznie wprowadzaliśmy program restrukturyzacji, ażeby przebudować naszą firmę – od tradycyjnego, kontraktowego producenta elektroniki do unikalnego w skali rynku EMS dostawcy usług. Dokonaliśmy również istotnych cięć kosztów, a obecnie znaczna część produkcji jest prowadzona przez nasze zagraniczne podmioty zależne. Nasza strategia, kładąca nacisk na Nearsourcing, pozostaje bez zmian. Obecnie, przygotowujemy się do ofensywy rynkowej. W konsekwencji, naturalnym krokiem jest powierzenie przewodnictwa NOTE Knut’owi Pogost, ma on bowiem szerokie doświadczenia w międzynarodowej sprzedaży i marketingu w branży elektronicznej’.

Rada Nadzorcza chciałaby wyrazić słowa uznania dla dotychczasowego Prezesa i CEO, Pana Arne Forslund’a za jego znakomite wysiłki zainicjowania szeroko zakrojonych programów podniesienia efektywności i restrukturyzacji, które stworzyły podwaliny nowego NOTE’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1