reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 czerwca 2009

Wega Electronics rozpoczyna produkcję dla klienta z USA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z zachodnimi partnerami, Wega Electronics zdobyła kontrakt z rynku USA. W ostatnim czasie firma zainwestowała w nowy budynek produkcyjny, planowany jest również zakup nowej linii SMT.
Przez wiele lat WE wyspecjalizowała się w produkcji na rynek skandynawski. Obecnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozwojowi, firma wkracza na nowe rynki. Wega Electronics pozyskała kluczowego klienta z USA z branży oświetlenia sygnalizacyjnego LED. Start produkcji przewidywany jest na Q3 2009.

Firma w szerokim zakresie korzysta z dotacji unijnych. Z pomocą środków unijnych w kwietniu oddano do użytku kolejną halę produkcyjną o powierzchni 1.000m2. Obecnie firma dysponuje 3.200m2 powierzchni produkcyjnej. W dniu 25 maja została podpisana umowa na dofinansowanie ze środków unijnych projektu ‘Zakup innowacyjnej linii produkcyjnej do montażu elementów w technologii SMT’, co pozwoli na wprowadzenie nowego procesu produkcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1