reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-podshivalov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lutego 2014

Polski Orbit One zatrudnił nową kierownik produkcji

- W 2014 roku spodziewamy się podwojenia przychodów – mówi Grzegorz Kohls, dyrektor zakładu Orbit One w Prabutach.

Polski oddział Orbit One ma za sobą dobry rok i bardzo ciekawe perspektywy. W zakładzie znacznie zwiększyła się powierzchnia produkcyjna, a firma skutecznie pozyskuje coraz więcej klientów i wprowadza dodatkowe usługi, takie jak maszynowe mycie i lakierowanie płytek

W listopadzie zeszłego roku Grzegorz Kohls zapowiadał też tworzenie nowych miejsc pracy. Ostatnim nabytkiem firmy jest Anna Niziałek, kierownik produkcji, która doświadczenie zawodowe zdobywała w takich firmach jak Jabil i Philips. Nowa kierownik, oprócz ponad dwudziestoletniego doświadczenia w pracy w branży, posiada też uprawnienia audytora ISO i zamierza wdrażać w zakładzie zasady Lean Manufacturing, czyli sposobu zarządzania zakładającego jak najniższe koszty przy wykorzystaniu jak najmniejszej ilości zasobów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2