reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 stycznia 2014

Groclin otrzymał nowe zamówienie o wartości 25 mln

Zależna spółka Kabel-Technik-Polska w 2012 roku podpisała umowę z grupą ALSTOM na dostawy szaf sterowniczych do francuskich pociągów. W połowie stycznia zamówienie zostało poszerzone o 26 dodatkowych składów elektrycznych.

Szafy sterownicze są przeznaczone do 152 pociągów klasy Régiolis PP należących do francuskich kolei SNCF. KTP jest wyłącznym dostawcą szaf sterowniczych w ramach tego projektu.

Pierwsza linia obsługiwana przez nowoczesny tabor z rodziny Coradia, opracowanej przez ALSTOM specjalnie dla linii międzyregionalnych, została uruchomiona 4 lipca 2013 roku w Akwitanii. Wartość nowego zamówienia wynosi 25 mln PLN, tym samym wartość projektu opiewa łącznie na 200 mln PLN. Ramowa wartość zamówień z grupy ALSTOM realizowanych w ciągu 10 lat wynosi 1 mld PLN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2