reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 stycznia 2014

Groclin otrzymał nowe zamówienie o wartości 25 mln

Zależna spółka Kabel-Technik-Polska w 2012 roku podpisała umowę z grupą ALSTOM na dostawy szaf sterowniczych do francuskich pociągów. W połowie stycznia zamówienie zostało poszerzone o 26 dodatkowych składów elektrycznych.

Szafy sterownicze są przeznaczone do 152 pociągów klasy Régiolis PP należących do francuskich kolei SNCF. KTP jest wyłącznym dostawcą szaf sterowniczych w ramach tego projektu.

Pierwsza linia obsługiwana przez nowoczesny tabor z rodziny Coradia, opracowanej przez ALSTOM specjalnie dla linii międzyregionalnych, została uruchomiona 4 lipca 2013 roku w Akwitanii. Wartość nowego zamówienia wynosi 25 mln PLN, tym samym wartość projektu opiewa łącznie na 200 mln PLN. Ramowa wartość zamówień z grupy ALSTOM realizowanych w ciągu 10 lat wynosi 1 mld PLN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1