reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© filmfoto-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 stycznia 2014

Danfoss zwolni w Danii i zatrudni we Wrocławiu

Według informacji , do których dotarła duńska gazeta „Ekstra Bladet”, w duńskim oddziale firmy Danfoss straci pracę 50 osób. W ich miejsce we Wrocławiu zostanie zatrudnionych 40 osób.

Redukcje w Danfoss Power Solutions ApS w Nordborg to element strategii firmy, która ma umożliwić dostosowanie się Danfossa do sytuacji na światowych rynkach.

Według informacji duńskiej gazety, produkcja z zakładu w Nordborg ma być przeniesiona do Wrocławia, gdzie firma zatrudni dodatkowych 40 osób. Zwolnienia w Danii mają mieć miejsce w pierwszej połowie 2014 roku.

Danfoss Power Solutions specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elementów hydraulicznych, elektro-hydraulicznych i elektronicznych mających zastosowanie głównie w roboczych maszynach mobilnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2