reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: TPV Przemysł elektroniczny | 29 maja 2009

Victory Electronics zainwestuje obok TPV?

Jednym z kluczowych inwestorów na terenie Kostrzyńsko Słubickiej SSE jest TPV, czołowy producent TV i monitorów w świecie. TPV pragnie wokół swojego zakładu stworzyć klaster technologiczny swoich dostawców.
Według nieoficjalnych informacji, pozyskanych przez Gazetę Wyborczą, jednym z zainteresowanych jest, powiązany kapitałowo z TPV, producent elementów do monitorów LCD o nazwie Victory Electronics. Inwestycja oznaczałyby kilkaset dodatkowych miejsc pracy i stanowiłaby ważny etap tworzenia kampusu technologicznego dostawców TPV w Gorzowie. TPV zamierza w Gorzowie zlokalizować ośrodek produkcji telewizorów i monitorów, obsługujący teren całej Unii Europejskiej.

Jak poinformowała GW, ‘decyzja o wejściu przynajmniej jednego kooperanta do gorzowskiej podstrefy KSSSE ma zapaść w ciągu najbliższych trzech miesięcy i prawdopodobnie jest uzależniona jedynie od osiągnięcia przez zakład TPV Displays pełnej mocy produkcyjnej. Dopiero przy odpowiednio dużej produkcji telewizorów opłacalna byłaby inwestycja.’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2