reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 26 maja 2009

Woodward Governor Poland rozpoczął budowę w Niepołomicach

Dziś oficjalnie rozpoczyna się budowa zakładu Woodward Governor w Niepołomicach. Inwestor zadeklarował zatrudnienie 150 osób.
Firma otrzymała zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej 26 września 2008 roku. Spółka jest częścią amerykańskiego koncernu Woodward Governor Company, założonego w 1870 roku. Firma zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i serwisem systemów oraz podzespołów sterujących dla silników lotniczych i przemysłowych, turbin i innych urządzeń wytwarzających energię. Głównymi obszarami działalności oddziału Woodward w Polsce jest:
• Produkcja szaf sterowniczych stosowanych do sterowania dużymi silnikami spalinowymi oraz turbin gazowych, używanych jako napędy generatorów prądu, napędy okrętów czy np. napędy kompresorów.
• Produkcja sterowników do silników spalinowych stosowanych w autobusach napędzanych gazem ziemnym CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych.
• Usługi inżynierskie w zakresie projektowania elektroniki od strony sprzętu jak i oprogramowania na potrzeby korporacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2