reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 22 maja 2009

Tarnobrzeska SSE wybuduje w Kobierzycach halę na wynajem

W podstrefie w Kobierzycach ulokowały się LG Display, LG Electronics oraz Toshiba, wraz z ich bezpośrednimi dostawcami. Obecnie zarząd Tarnobrzeskiej SSE planuje tam budowę hali, w której będzie można wynająć nawet niewielkie powierzchnie przemysłowe.
Wrocławski oddział Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) wybuduje halę magazynowo-produkcyjną klasy A o powierzchni 20 tys. m2 w Kobierzycach, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (TSSE). ‘Najemcy będą mogli uzyskać ulgi podatkowe. Zamierzamy wynajmować powierzchnie już od 1.000 m2. Lokalne firmy zwracały nam uwagę, że jest z tym problem’ powiedział na łamach Pulsu Biznesu Łukasz Czajkowski z wrocławskiego oddziału ARP. Jak informuje dziennik, ARP ma już decyzję środowiskową i obecnie czeka na pozwolenie na budowę, którego spodziewa się na przełomie czerwca i lipca.

‘W trzecim kwartale zaczniemy szukać wykonawców. Szacujemy, że hala będzie kosztować 30-35 mln zł. Wcześniej sądziliśmy, że będzie to 40 mln zł, ale ceny spadły’ dodaje w wypowiedzi dla PB Łukasz Czajkowski. Hala ma zostać oddana do użytku pod koniec pierwszego kwartału 2010 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1