reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 maja 2009

Kimball ma nowy kontrakt produkcyjny dla zakładu w Jasper

Zakład Kimball Electronics w Jasper (Indiana) zabezpieczył nowy, trzyletni kontrakt na produkcję zestawów głośnomówiących opartych na technologii Bluetooth.
Jest to zaawansowany system kompatybilny z telefonami wyposażonymi w system Bluetooth, zapewniający kierowcy możliwość rozmowy z wykorzystaniem samochodowego systemu audio. Roczna produkcja wyniesie około 500.000 sztuk.

Nowy kontrakt został zawarty z jednym z obecnych klientów Kimball, należącego do czołowej piątki dostawców systemów dla samochodów o wyższym standardzie na terenie Ameryki Północnej, który wcześniej zakwalifikował Kimball Electronics Group jako swojego preferowanego dostawcę EMS. Kimball produkuje systemy oparte na Bluetooth od roku 2007 w swoim zakładzie w Jasper (Indiana). Popularność rynkowa tego typu urządzeń przerosła wcześniejsze oczekiwania i firma spodziewa się znacznego wzrostu tego rynku, nawet pomimo panującego kryzysu na rynku motoryzacyjnym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2